Lajmet e fundit

E Marte, 16.07.2019

 • Veseli në Kongresin Amerikan, bën thirrje për njohje nga vendet që ende se kanë njohur pavarësinë e Kosovës

  lexo më shumë

 • Veseli takon Senatorin demokrat Gary Peters dhe Kongresmenin republikan Vern Buchanan

  lexo më shumë

 • Kusari-Lila në Kongresin Amerikan - kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet që ende se kanë bërë një gjë të tillë

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Zhvillim Ekonomik

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Bujqësi...

  lexo më shumë