Lajmet e fundit

Gusht 2019

 • E Marte, 27.08.2019

  Sekretari Krasniqi takoi ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu

  lexo më shumë

 • E Enjte, 22.08.2019

  Nga seanca plenare e Kuvendit

  Me 89 vota për, u shpërnda Legjislatura VI e Kuvendit të Republikës së Kosovës lexo më shumë

 • E Mërkure, 21.08.2019

  Kryetarja e Komisionit për Integrime Evropiane, Blerta Deliu-Kodra, takoi ambasadoren e Kroacisë, Marija Kapitanoviq

  lexo më shumë

 • E Marte, 13.08.2019

  Në administratën e Kuvendit dorëzohen 93 nënshkrime për thirrjen e seancës së 22 gushtit

  lexo më shumë

 • E Marte, 13.08.2019

  Veseli: Një rini e përgatitur do të thotë më pak të rinj që duan të dalin jashtë

  lexo më shumë

 • E Diel, 11.08.2019

  Veseli në Bashkësinë Islame, uron besimtarët islamë për Festën e Bajramit

  lexo më shumë

 • E Shtune, 10.08.2019

  Agjenda e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, për ditën e diel, 11 gusht 2019

  lexo më shumë

 • E Premte, 09.08.2019

  Veseli para Ushtrisë së Kosovës: Kufijtë e shtetit tonë janë të shenjtë dhe të paprekshëm

  lexo më shumë

 • E Enjte, 08.08.2019

  GP i PSD-së dorëzon nënshkrimet e 12 deputetëve për thirrjen e seancës

  lexo më shumë

 • E Marte, 06.08.2019

  GP i Vetëvendosjes deponon nënshkrimet për thirrjen e seancës

  lexo më shumë

 • E Hënë, 05.08.2019

  Nga mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

  lexo më shumë